ВИМКНІТЬ БАЙДУЖІСТЬ, УВІМКНІТЬ БЛАКИТНИЙ

Щорічно,  2 квітня, весь цивілізований світ відмічає День розповсюдження інформації про аутизм. Ініціатором цього заходу стала Генеральна Асамблея ООН - 21 січня 2008 року вона винесла резолюцію, що виражає крайню стурбованість збільшенням чисельності дітей з аутизмом.

Що ж варто варто знати про аутизм

Аутизм - це постійне порушення розвитку, яке проявляється протягом перших трьох років життя і може значно погіршити розвиток мовлення, соціальної взаємодії, спілкування і поведінки. Аутизм впливає на кожну людину по-різному, і може варіюватися від дуже легкої до дуже важкої форми прояву.

Ще хотілося б сказати кілька слів батькам, які особисто зіткнулися з цією проблемою. Не забувайте, що ваша дитина — особлива. Вона не погана, вона просто не така, як інші. І вона, як ніхто інший, потребує вашої підтримки і розуміння. Любіть її, показуйте свою любов. Хваліть за найменший успіх і не демонструйте невдоволення в разі невдачі. Дитина повинна відчувати вашу підтримку і готовність прийти на допомогу в будь-який момент: це не дасть їй ще більше замкнутися у собі. Не забувайте, що лікування аутизму — дуже складний процес, що вимагає комплексного підходу, вашого терпіння, уваги і любові. Якщо ви будете налаштовані на позитивний результат, то так воно і буде❤️