Нові вимоги - нові виклики - нові можливості та вміння!

Сучасний світ диктує нам свої умови в яких кожна успішна людина ні на мить не зупиняється в розвитку. Це ж стосується і професійної діяльності та постійного покращення своєї професійної майстерності!

Колектив Костопільського ІРЦ №2 взяв участь у неймовірно цікавій та захоплюючій тімбілдінговій грі "Світ Громад". А це є найефективніший прийом управління персоналом, який використовують не тільки комерційні компанії, а й громадські організації та комунальні установи. Адже успіх команди залежить не тільки від професіоналізму працівників та грамотного управління ними, а і від згуртованості.

Правильне використання людських ресурсів є найважливішим елементом ефективного управління . Тому тімбілдінг спрямований на моделювання життя всередині колективу і направлення його на спільну ефективну діяльність.

Гра дає можливість:

·        сформувати неформальну атмосферу в колективі;

·        створити команду однодумців;

·        виявити лідерів в колективі;

·        згуртувати співробітників;

·        сформувати навички колективної взаємодії.

Разом з тим прокачує такі навички: підприємливість, критичне мислення, співпраця та кооперація, комунікація, читацька грамотність, інформаційна грамотність, соціальна взаємодія, лідерство, тайм-менеджмент та планування, фінансова грамотність, розуміння глобальних процесів та викликів, податкова культура, вирішення комплексних задач, фандрейзингові навички.

Майстер гри Анна Дідик Середа! Дякуємо, що вечір був емоційним та командним!

#СвітГромад
Популярні публікації